İndex Hizmetler Hakkımızda İletişim

 

    TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

  1. Ağ kurulum hizmetleri

  2. Adsl modem kurulumu

  3. Windows kurulumu(lisansı olan makinelere)

  4. Xp,Vista,Win7,Server2003 onarımı

  5. Virüs temizleme

  6. Bilgi Kurtarma

  7. Bilgi Yedekleme

  8. Driver sorunları

  9. Mavi Ekran Arızaları

Notebook Lcd Ekran Değişimi
 

Notebook'un en pahalı parçası LCD sidir. Bu yüzden ekrana dikkat etmekte fayda var. LCD ler sadece kırılmayla kullanılamaz hale gelmezler. Eğer ekranı temizlemek için

* ıslak bez

* toz fırçası

yada bunlar gibi zarar verici eşyalar kullanırsanız LCD niz bozulabilir. LCD leri temizleyebilmek için piyasada satılan spreyleri kullanmak gerekir.

 

notebook ekran değişimi
 

 Bilgisayar  Danışmanı ekibi olarak kırılan ya da diğer nedenlerden dolayı kullanılmaz hale gelen LCD ekranlarınızı değiştiriyoruz.


 

Piyasada bulunması mümkün olmayan özel ekranlar stoklarımızda mevcuttur. Ayrıca notebookunuzda LCD nize ışık az geliyorsa ya da filmden kaynaklanan çizgiler oluşuyorsa tamirini yapıyoruz. İnvertür arızaları ve buna benzer görüntü arızalarını

 

 

 

 

 

 

Notebook Chipset Değişimi

Piyasa da değişmesi mümkün olmayan bu yüzden anakart değişimine kadar giden Chipset arızalarını gideriyoruz. Türkiye'de sadece sayılı firmalarda bulunan BGA makinemizle(chipset değişim makinesi) sizi büyük bir masraftan kurtarıyor ve tamir ücretine tabi tutarak Notebook'unuzu ayağa kaldırıyoruz.

 

chipset değişimiNotebookunuzda usb girişleri çalışmıyorsa, zamanla donuyorsa ya da bunlara benzer sorunlarla karşılaşıyorsanız notebookunuzun Chipseti arızalı demektir. Bu kesin bir karar değil ama bu tarz arızaların %70-80 i chipset arızasından kaynaklanıyor. Götürdüğünüz her yerden notebookunuz için anakart değişmesi gerek diyeceklerdir. Buda notebooka göre değişen ama yüksek ücretli bir işlemdir. Sizi bu masraftan kurtarıyor daha makul bir fiyata sorunlarınızı gideriyoruz.
 

 

 

 

Bilgi Kurtarma : Kurtaran Bilgisayar ekibi olarak zarar gören harddiskinizden, flash belleğinizden, hafıza kartlarınızdan ve diğer digital bilgi sakladığınız tüm elektronik aletlerden bilgi kurtarma yapıyoruz. Silinen veya başka herhangi bir nedenden dolayı kaybolan bilgilerinizi size geri kazandırıyoruz.

 
 
 
 

Notebook Bakım

Notebookunuz sadece arızalandığında servise gidiyorsanız. Arızanın maaliyeti büyük olacaktır. Ama notebookunuzu dönem dönem götürüp bakımlarını yaptırırsanız büyük arızaları engelliyebilirsiniz. Her marka notebook için yıllık bakım hizmeti veriyoruz.
 

 

                                            | Anasayfa | Referanslar | Hizmetler | Hakkımızda | İletişim |